Cineplexx UŠĆE Shopping Center

ČETVRTAK 4.april / PETAK 5.april / PONEDELJAK 8.april / UTORAK 9.april/ SREDA 10.april
Šazam! – 16:00 2D, 17:10 3D, 18:40 2D, 19:50 3D, 21:20 2D, 22:30 3D
Sećanje na bol: Margerit Dira – 17:40 2D, 22:00 2D
Dambo – 15:00 2D, 15:45 3D, 16:45 2D, 18:00 3D, 19:00 titl.2D, 21:10 titl. 2D
Duboka država – 15:05 2D, 20:10 2D
Alita - Borbeni anđeo – 17:15 3D,
Balkanska međa – 17:15 2D, 18:30 2D,20:00 2D, 21:15 2D, 22:45 2D
Crna reka – 22:50 2D
Escape room – 16:40 2D
Hladni rat – 15:15 2D
Instant porodica – 15:40 2D
Kako da dresirate svog zmaja 3 – 15:30 2D, 16:25 3D
Kapetan Marvel – 19:15 2D, 20:15 3D, 21:40 2D, 22:40 3D
Koja je ovo država – 18:40 2D, 22:20 2D
Korgi: Kraljevski pas velikog srca – 15:20 3D
Mi – 20:30 2D, 22:45 2D
Optužena – 17:00 2D, 19:40 2D
Taksi Bluz – 21:00 2D
Zelena knjiga – 18:00 2D

SUBOTA 6.april / NEDELJA 7.april
Zlatno doba, BOLJŠOJ, 2019 – 16:00 2D*
Šazam! –  12:10 3D, 13:20 2D, 14:40 3D, 17:10 3D, 18:40 2D, 19:50 3D, 21:20 2D, 22:30 3D
Sećanje na bol: Margerit Dira – 17:40 2D, 22:00 2D
Dambo – 12:15 2D, 13:30 3D, 14:30 2D, 15:45 3D, 16:45 2D, 18:00 3D, 19:00 titl. 2D, 21:10 titl. 2D
Duboka država – 15:05 2D, 20:10 2D
Escape room – 16:40 2D,
Hladni rat – 14:55 2D
Alita - Borbeni anđeo – 12:40 2D, 17:15 3D
Balkanska međa – 14:25 2D, 17:15 2D, 18:30 2D, 20:00 2D, 21:15 2D, 22:45 2D
Crna reka – 22:50 2
Instant porodica –15:40 2D
Kako da dresirate svog zmaja 3 – 12:05 3D, 13:25 2D, 14:20 3D, 15:30 2D, 16:25 3D
Kapetan Marvel – 14:35 3D, 19:15 2D, 20:15 3D, 21:40 2D, 22:40 3D
Koja je ovo država – 18:40 2D, 22:20 2D
Korgi: Kraljevski pas velikog srca – 12:00 3D, 13:00 2D, 13:50 3D,
Mi – 20:30 2D, 22:45 2D
Mia i beli lav – 12:30 2D
Optužena – 17:00 2D, 19:40 2D
Taksi Bluz – 21:00 2D
Zelena knjiga – 18:00 2D
Zlatno doba, BOLJŠOJ, 2019 – 16:00 2D*
*Napomena: Balet „Zlatno doba” je na repertoaru samo u nedelju.

Cineplexx BIG Beograd 

ČETVRTAK 4.april / PETAK 5.april / PONEDELJAK 8.april / UTORAK 9.april/ SREDA 10.april

Šazam! – 16:00 3D, 18:30 2D, 20:00 3D, 21:00 2D, 22:30 3D
Sećanje na bol: Margerit Dira –  21:15 2D
Dambo – 14:40 2D, 15:30 3D, 16:30 2D, 17:45 3D, 20:15 titl. 2D
Duboka država – 15:50 2D, 19:00 2D
Hladni rat – 22:30 2D
Balkanska međa – 17:00 2D, 18:45 2D, 19:45 2D, 21:30 2D, 22:30 2D
Kako da dresirate svog zmaja 3 – 14:45 3D, 16:50 3D
Kapetan Marvel – 14:40 3D, 17:05 2D, 19:30 3D, 22:00 2D
Korgi: Kraljevski pas velikog srca – 15:00 2D, 16:45 2D
Mi – 18:10 2D, 22:40 2D
Optužena – 20:30 2D
Taksi Bluz –18:30 2D

SUBOTA 6.april / NEDELJA 7.april
Šazam! – 16:00 3D, 18:30 2D, 20:00 3D, 21:00 2D, 22:30 3D
Sećanje na bol: Margerit Dira – 21:15 2D
Dambo – 11:00 3D, 11:45 2D, 13:15 3D, 14:15 2D, 15:30 3D, 16:30 2D, 17:45 3D, 20:15 titl. 2D
Duboka država – 15:50 2D, 19:00 2D
Hladni rat – 22:30 2D
Balkanska međa  – 14:20 2D, 17:00 2D, 18:45 2D, 19:45 2D, 21:30 2D, 22:30 2D
Kako da dresirate svog zmaja 3 – 11:30 2D, 12:30 3D, 13:45 2D, 14:45 3D, 16:50 3D
Kapetan Marvel – 14:40 3D, 17:05 2D, 19:30 3D, 22:00 2D
Korgi: Kraljevski pas velikog srca – 11:15 2D, 12:00 3D, 13:00 2D, 14:00 3D, 15:00 2D, 16:45 2D
Mala gospođica Dulitl – 12:20 2D
Mi – 18:10 2D, 22:40 2D
Mia i beli lav – 12:40 2D
Optužena – 20:30 2D
Taksi Bluz – 18:30 2D

x Delta City Beograd 

ČETVRTAK 4.april / PETAK 5.april / PONEDELJAK 8.april / UTORAK 9.april/ SREDA 10.april
Šazam! – 16:25 2D; 19:00 3D; 20:15 MX4D 3D; 21:30 3D; 22:40 2D; 22:50 MX4D 3D;
Sećanje na bol: Margerit Dira – 20:10 2D
Dambo – 15:15 2D; 15:35 MX4D 3D; 16:30 3D; 17:30 2D; 18:45 3D
Balkanska međa – 16:35 2D; 19:45 2D; 21:00 2D; 22:30 2D
Kapetan Marvel – 17:50 MX4D 3D; 19:20 3D; 21:45 2D; Mi 15:40 2D
Optužena – 18:00 2D

SUBOTA 6.april / NEDELJA 7.april
Šazam! – 16:25 2D; 19:00 3D; 20:15 MX4D 3D; 21:30 3D; 22:40 2D; 22:50 MX4D 3D
Sećanje na bol: Margerit Dira – 20:10 2D
Dambo – 10:50 2D; 12:00 3D; 13:00 2D; 13:25 MX4D 3D; 14:15 3D; 15:15 2D; 15:35 MX4D 3D;
16:30 3D; 17:30 2D; 18:45 3D
Balkanska međa – 16:35 2D; 19:45 2D; 21:00 2D; 22:30 2D
Kako da dresirate svoga zmaja 3 – 11:20 MX4D 3D; 12:15 2D; 14:20 3D;
Kapetan Marvel – 17:50 MX4D 3D; 19:20 3D; 21:45 2D
Korgi: Kraljevski pas velikog srca – 11:00 3D; 12:45 2D; 14:40 3D
Mala gospođica Dulitl – 11:30 2D
Mi – 15:40 2D
Mia i beli lav – 13:40 2D
Optužena – 18:00 2D

Cineplexx Kragujevac Plaza

ČETVRTAK 4. APRIL / PETAK 5. APRIL / PONEDELJAK 6. APRIL /UTORAK 7. APRIL /SREDA 8. APRIL
Dambo SINH 3D - 15:45, 18:00
Dambo SINH – 15:00, 17:00
Dambo titl – 20:15
Šazam! - 18:30, 21:10
Šazam! 3D - 17:10, 19:45, 22:20
Sećanje na bol - Margerit Dira - 19:15
Duboka država - 22:30
Kapetan Marvel - 14:45
Kapetan Marvel 3D - 16:50
Balkanska međa - 17:20, 20:00, 21:30, 22:40
Korgi: Kraljevski pas velikog srca SINH 3D – 15:00
Kako da dresirate svog zmaja 3 SINH – 16:20
Mi - 19:10
Optužena - 21:45
 
SUBOTA 6. APRIL /NEDELJA 7. APRIL
Dambo SINH 3D - 13:30, 15:45, 18:00
Dambo SINH – 12:30, 14:45, 17:00
Dambo titl – 20:15
Šazam! - 18:30, 21:10 
Šazam! 3D - 12:00, 17:10, 19:45, 22:20
Sećanje na bol - Margerit Dira -19:15
Balkanska međa - 14:30, 17:20, 20:00, 21:30, 22:40
Korgi: Kraljevski pas velikog srca SINH – 13:15
Korgi: Kraljevski pas velikog srca SINH 3D – 12:00, 15:00
Kako da dresirate svog zmaja 3 SINH – 12:15, 16:20
Kako da dresirate svog zmaja 3 SINH – 14:10
   
Duboka država - 22:30  
Kapetan Marvel - 14:40  
Kapetan Marvel 3D - 16:50  
Mi - 19:10 
Optužena - 21:45