ČETVRTAK 23. april / PONEDELJAK 27. april / UTORAK 28. april 

Best Exotic Marigold Hotel 2 –  17:00, 20:00, 22:20
Sunđer Bob Kockalone film: Sunđer na suvom 3D (sinhronizovano)  –  16:50, 18:00
Sunđer Bob Kockalone film: Sunđer na suvom (sinhronizovano)  –  16:00
Noćna potera  –  18:20, 20:30, 22:40
Bezdušni 2  –  19:45, 22:00
Nepokoren  –  21:15
Ničije dete  –  19:20
Najduže putovanje  –  17:10
Paklene ulice 7  –  17:45, 18:45, 20:20, 21:30
Kod kuće 3D (sinhronizovano)  –  16:20
Fokus – 22:50

PETAK 24. april 
Bezvremenska Adaline (pretpremijerno) –  20:30
Best Exotic Marigold Hotel 2 –  17:00, 20:00, 22:20
Sunđer Bob Kockalone film: Sunđer na suvom 3D (sinhronizovano)  –  16:50, 18:00
Sunđer Bob Kockalone film: Sunđer na suvom (sinhronizovano)  –  16:00
Noćna potera  –  19:30, 22:40
Bezdušni 2  –  19:45, 22:00
Nepokoren  –  21:45
Ničije dete  –  18:30
Najduže putovanje  –  17:10
Paklene ulice 7  –  17:45, 18:45, 20:20, 21:30
Kod kuće 3D (sinhronizovano)  –  16:20
Fokus – 22:50

SUBOTA 25. april / NEDELJA 26. april
Bezvremenska Adaline (pretpremijerno) –  20:30
Best Exotic Marigold Hotel 2 –  17:00, 20:00, 22:20
Sunđer Bob Kockalone film: Sunđer na suvom 3D (sinhronizovano)  –  13:00, 15:00, 16:50, 18:00
Sunđer Bob Kockalone film: Sunđer na suvom (sinhronizovano)  –  12:10, 14:00, 16:00
Noćna potera  –  19:30, 22:40
Bezdušni 2  –  19:45, 22:00
Nepokoren  –  21:45
Ničije dete  –  18:30
Najduže putovanje  –  17:10
Zašto (ni)sam pojeo svog tatu 3D (sinhronizovano)  –  12:00, 13:50
Paklene ulice 7  –  17:45, 18:45, 20:20, 21:30
DUFF - Dežurna neugledna drugarica  –  15:40
Kod kuće 3D (sinhronizovano)  –  12:20, 14:20, 16:20
Kod kuće (sinhronizovano)  –  13:10, 15:10
Fokus – 22:50
Zvončica i čudovište iz Nedođije 3D (sinhronizovano)  – 13:40, 15:20

SREDA 29. april
Osvetnici – Era Altrona 3D (premijera)  –  20:00
Best Exotic Marigold Hotel 2 –  17:00, 19:20, 22:00
Sunđer Bob Kockalone film: Sunđer na suvom 3D (sinhronizovano)  –  16:50, 18:00
Sunđer Bob Kockalone film: Sunđer na suvom (sinhronizovano)  –  16:00
Noćna potera  –  18:20, 20:30, 22:40
Bezdušni 2  –  19:45, 22:45
Nepokoren  –  21:15
Najduže putovanje  –  17:10
Paklene ulice 7  –  17:45, 18:45, 20:20, 21:30
Kod kuće 3D (sinhronizovano)  –  16:20
Fokus – 22:50