ČETVRTAK 23. april / PONEDELJAK 27. april / UTORAK 28. april 

Best Exotic Marigold Hotel 2 –  17:00, 20:00, 22:30
Sunđer Bob Kockalone film: Sunđer na suvom 3D (sinhronizovano)  –  16:00, 16:50, 17:50
Sunđer Bob Kockalone film: Sunđer na suvom (sinhronizovano)  –  15:00
Noćna potera  –  18:20, 20:30, 22:40
Bezdušni 2  –  19:15, 21:30
Nepokoren  –  22:10
Ničije dete  –  20:15
Najduže putovanje  –  15:40
Paklene ulice 7  –  18:45, 19:45, 21:20, 22:20
DUFF - Dežurna neugledna drugarica  –  18:15
Kod kuće 3D (sinhronizovano)  –  16:30, 17:20
Kod kuće (sinhronizovano)  –  15:10
Zvončica i čudovište iz Nedođije 3D (sinhronizovano)  – 15:30

PETAK 24. april 
Bezvremenska Adaline (pretpremijerno) –  20:30
Best Exotic Marigold Hotel 2 –  17:00, 20:00, 22:30
Sunđer Bob Kockalone film: Sunđer na suvom 3D (sinhronizovano)  –  16:00, 16:50, 17:50
Sunđer Bob Kockalone film: Sunđer na suvom (sinhronizovano)  –  15:00
Noćna potera  –  20:15, 22:40
Bezdušni 2  –  19:15, 21:30
Nepokoren  –  22:30
Ničije dete  –  18:20
Najduže putovanje  –  15:40
Paklene ulice 7  –  18:45, 19:45, 21:20, 22:20
DUFF - Dežurna neugledna drugarica  –  18:15
Kod kuće 3D (sinhronizovano)  –  16:30, 17:20
Kod kuće (sinhronizovano)  –  15:10
Zvončica i čudovište iz Nedođije 3D (sinhronizovano)  – 15:30

SUBOTA 25. april / NEDELJA 26. april
Bezvremenska Adaline (pretpremijerno) –  20:30
Best Exotic Marigold Hotel 2 –  17:00, 20:00, 22:30
Sunđer Bob Kockalone film: Sunđer na suvom 3D (sinhronizovano)  –  12:00, 14:00, 16:00, 16:50, 17:50
Sunđer Bob Kockalone film: Sunđer na suvom (sinhronizovano)  –  11:00, 13:00, 15:00
Noćna potera  –  20:15, 22:40
Bezdušni 2  –  19:15, 21:30
Nepokoren  –  22:30
Ničije dete  –  18:20
Najduže putovanje  –  15:40
Zašto nisam pojeo svog tatu 3D (sinhronizovano)  – 11:40, 13:40
Paklene ulice 7  –  18:45, 19:45, 21:20, 22:20
DUFF - Dežurna neugledna drugarica  –  18:15
Kod kuće 3D (sinhronizovano)  –  12:30, 14:30, 16:30, 17:20
Kod kuće (sinhronizovano)  –  11:20, 13:20, 15:10
Zvončica i čudovište iz Nedođije 3D (sinhronizovano)  – 11:30, 13:30, 15:30

SREDA 29. april
Osvetnici – Era Altrona 3D (premijera)  –  20:00
Best Exotic Marigold Hotel 2 –  17:00, 19:45, 22:40
Sunđer Bob Kockalone film: Sunđer na suvom 3D (sinhronizovano)  –  16:00, 16:50, 17:50
Sunđer Bob Kockalone film: Sunđer na suvom (sinhronizovano)  –  15:00
Noćna potera  –  18:20, 20:30, 22:40
Bezdušni 2  –  19:15, 21:30
Nepokoren  –  22:10
Ničije dete  –  20:15
Najduže putovanje  –  15:40
Paklene ulice 7  –  18:45, 21:20, 22:20
DUFF - Dežurna neugledna drugarica  –  18:15
Kod kuće 3D (sinhronizovano)  –  16:30, 17:20
Kod kuće (sinhronizovano)  –  15:10
Zvončica i čudovište iz Nedođije 3D (sinhronizovano)  – 15:30